Profile

Shadi Ara

Contact Details

Bio

تاج محل هند

معروف ترین جاذبه کشور هند که بسیاری آنجا را یکی از نمادهای مهم این کشور به شمار می‌آورند. تاج محل است. این بنای بسیار زیبا شبیه به یک مسجد بوده که دو مناره دارد و آنجا زمانی یک قصر بسیار زیبا محسوب می‌شده است. این بنا در سال 1631 میلادی ساخته شده است و آنجا را شاه جهان دستور ساختش را داده است. در تور لحظه آخری سفر باتو ، این مکان برای هدیه به همسر شاه جهان ساخته شده است. تاج محل با نمای سفید و تزئینات زیبایش مورد توجه بوده و باغی زیبا دارد که در مرکز آن آبفشان و حوضی بزرگ وجود دارد که می‌توان بازتاب زیبای این قصر را در آبهای آنجا مشاهده کرد. در هنگام غروب آفتاب آنجا بسیار زیبا و دیدنی می‌شود.

جزیره یاسیکا از جزایر اطراف ازمیر

گشت و گذار و خوشگذرانی در جزایر اطراف ازمیر یکی از بخش های جذاب‌ سفر به این شهر است . جزیره یاسیکا دارای طبیعتی خیره کننده و بکر است که برای بازدید از آن می توانید با تورهای یکروزه راهی این منطقه شوید . این جزیره  در خلیج ازیر واقع شده است و دسترسی به آن از طریق کشتی و یا قایق امکانپذیر خواهد بود . جزیره یاسیکا دارای سواحلی زیبا با چهارصد متر طول است . همچنین دارای  امکانات متنوعی همچون رستوران‌ و کافه است .

کاروانسرای قیزلار آغاسی

کاروانسرای قیزلار آغاسی یا همان بازار قیزلار آغاسی در زمره آثار تاریخی شهر ازمیر در تور ترکیه قرار دارد که قدمت آن به سیصد سال پیش باز می گردد . این کاروانسرا ، هم اکنون یکی از جاذبه های دیدنی در این شهر است که دارای فروشگاههای متنوع صنایع دستی ، سوغات و ... است . کاروانسرای قیزلار آغاسی در منطقه کوناک قرار دارد و بازدید از آن رایگان خواهد بود .